מצברי שנפ – קניה בטוחה של מצבר איכותי

  • מחבר:
  • קטגוריה:בלוג

אופן התחבורה המועדף על ישראלים הוא רכבים. אלו מאפשרים התנידות עצמאית ונוחה ליישובים ומושבים אליהם ההגעה בעייתית, לעבודה, ללימודים או למקומות-בילוי מרוחקים. לכן, אין זה מפתיע שמדי שנה נמכרים עשרות אלפי רכבים. על כלל כלי הרכב, אופנועים, רכבים, קולנועיות ומשאיות, אחראית קופסה חשמלית קטנה ששמה המצבר. המצבר אחראי על אספקת הזרם החשמלי למערכות הרכב ובכך להתנעתו. תוחלת חייו של המצבר היא בין שנה לשלוש שנים, וזה כמובן תלוי באיכות המצבר הנקנה ובתחזוקתו.

קצת על חברת שנפ

בישראל נמכרים מדי שנה כ- 600,000 אלף מצברים, כאשר 45% מנתח מכירות זה שייך לחברת שנפ. חברת מפעלי שנפ נוסדה בשנת 1951 והינה יצרנית המצברים הגדולה בארץ. שנפ מייצרת ומשווקת ללקוחותיה הרבים מצברים לייעודים רבים ושונים, מלבד תעשיית הרכב הממונע, היא מייצרת מצברים גם למחשבים, לקולנועיות ולעגלות נכים וכו'.

מדוע כדאי לקנות מצברים אצל שנפ

חברת שנפ צברה לעצמה מוניטין איכותי ומהימן במשך זמן פועלה הארוך. היא מספקת מצברים איכותיים בקנה מידה בינלאומי, המשווקים בפריסה ארצית ואף בחוץ לארץ. ייצור מצברי שנפ נעשה בטכנולוגיה מתקדמת ועדכנית ומוצע ב-2500 תחנות השירות בפריסה רחבה מדן ועד אילת. לאורך כל שלבי הייצור המצברים עוברים בדיקות איכות ממוחשבות קפדניות ועונים על התקנים המחמירים ביותר. בין לקוחותיה של החברה נמנים משרדים ממשלתיים רבים, חברות אוטובוסים, חברות השכרה וליסינג, כל יבואני הרכב במדינה וחברות מובילות במשק. כל מוצרי שנפ מגיעים עם תעודת אחריות למשך תקופות אחריות שונות, המבטיחים לכם טיפול ומענה ראויים לשאלות, בדיקות ותקלות. הישגים אלו מתאפשרים בזכות שירות מקצועי, אדיב, מהימן ומוסמך.

הכנת המצבר לקיץ

מצברי שנפ הינם מותאמים לאקלים החם בישראל ולכך יש חשיבות רבה. עומס חום עלול להשבית את המצבר ולקצר את תוחלת חייו. במדינת ישראל, בעלת האקלים הים תיכוני, ישנה הרגשה שהקיץ נמצא כאן מרבית השנה ומסרב לעזוב. רבים מצרכני הרכב אינם יודעים שיש להכין את הרכב לקראת הקיץ. לא התפשרתם על איכות המצבר, לכן אל תתפשרו על תחזוקתו.

כמה המלצות להארכת חיי המצבר

  1. בדיקה כללית – רצוי לגשת אחת לשלושה חודשים – חצי שנה ולבדוק את תפקודו הכללי של המצבר בידי חשמלאי מוסמך. תפעול הרכב דורש מיומנויות טכניות גבוהות ועל כן, אם אינכם בקיאים דיו, העניקו את סמכות הבדיקה למומחים בתחום.
  2. בדיקת מים – סכנת התייבשות היא מצב שרצוי מאוד להימנע ממנו, ולכן מקפידים על שתייה מרובה והימצאות בצל. כפי שאתם זקוקים למים, גם המצבר זקוק להם שכן בלעדיהם אין הוא יכול לעבוד. בעת הצורך, הוסיפו למפלס המים 3 מ"מ של מים מזוקקים.
  3. כיבוי הרכב – בעת עצירה ממושכת, העדיפו לכבות את מנוע הרכב.
  4. אי-שימוש – עונת הקיץ היא גם ידועה כעונת החופשות ולכן אם אתם יודעים שלא תשתמשו ברכב למשך פרק זמן ממושך, יש לנתק את צרכני החשמל, כמו GPS. בנוסף, מומלץ להניע את הרכב אחת לארבעה ימים.

ספק מצברים של שנפ עד בית הלקוח הוא מאור מצברים אשר מספק שירות החלפת מצברים מסוג שנפ, לפרטים ורכישה דרך מאור בקרו בקישור מאור מצברים שנפ.

מידע על מצברי שנפ מהרשת: